UPOZORNĚNÍ

Zkoušky OCUP Fundamental a OCUP Intermediate již není možné absolvovat. Nově jsou k dispozici OCUP 2 Foundation a OCUP 2 Intermediate. Texty uvedené na těchto neodpovídají plně novým zkouškám. Aktuální text najdete na nových stránkách.

Testy znalostí UML

Chcete si kdykoliv před, při nebo po čtení těchto stránek udělat test znalostí UML? Máte možnost absolvovat takový, který připravil autor těchto stránek. Vše podstatné najdete na http://www.kurzy-uml.cz.

Další akce (Other Intermediate Actions)

Metamodel: Miscellaneous Actions

Třída ValueSpecificationAction vyhodnotí výraz na vstupu a výsledek pošle do výstupního pinu. Notace odpovídá notaci třídy Action.

Do dalších akcí lze ještě zahrnout třídu OpaqueAction. Jedná se o akci, která vykonává implementačně závislé instrukce. Kromě daných instrukcí obsahuje i informaci o jazyku, ve kterém jsou instrukce zaznamenány. Notace odpovídá notaci třídy Action.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Líbila se vám právě přečtená kapitola?

Líbil se vám článek? Přinesl vám užitek? Pokud ano, můžete mi zaslat pár drobných, čímž jednak dáte najevo, že se vám tu opravdu líbilo, a jednak mi ukážete, že má práce není zbytečná. Informace o darovací platbě zde.