UPOZORNĚNÍ

Zkoušky OCUP Fundamental a OCUP Intermediate již není možné absolvovat. Nově jsou k dispozici OCUP 2 Foundation a OCUP 2 Intermediate. Texty uvedené na těchto neodpovídají plně novým zkouškám. Aktuální text najdete na nových stránkách.

Testy znalostí UML

Chcete si kdykoliv před, při nebo po čtení těchto stránek udělat test znalostí UML? Máte možnost absolvovat takový, který připravil autor těchto stránek. Vše podstatné najdete na http://www.kurzy-uml.cz.

Sekvenční diagram z pohledu metamodelu

Na závěr celého povídání o interakčních diagramech uvádím názorný obrázek toho, jak to v sekvenčním diagramu vypadá z pohledu probraných tříd (Obrázek je převzat ze stránek http://www.uml-diagrams.org/sequence-diagrams.htm s uvedeným povolením autora (Images of UML elements and diagrams may be used without written permission for any personal, educational, or nonprofit use provided this website is credited.)).

Žádné komentáře:

Okomentovat

Líbila se vám právě přečtená kapitola?

Líbil se vám článek? Přinesl vám užitek? Pokud ano, můžete mi zaslat pár drobných, čímž jednak dáte najevo, že se vám tu opravdu líbilo, a jednak mi ukážete, že má práce není zbytečná. Informace o darovací platbě zde.