UPOZORNĚNÍ

Zkoušky OCUP Fundamental a OCUP Intermediate již není možné absolvovat. Nově jsou k dispozici OCUP 2 Foundation a OCUP 2 Intermediate. Texty uvedené na těchto neodpovídají plně novým zkouškám. Aktuální text najdete na nových stránkách.

Testy znalostí UML

Chcete si kdykoliv před, při nebo po čtení těchto stránek udělat test znalostí UML? Máte možnost absolvovat takový, který připravil autor těchto stránek. Vše podstatné najdete na http://www.kurzy-uml.cz.

Autorská práva

Žádná část této publikace (tohoto webu) nesmí být publikována a šířena žádným způsobem a v žádné podobě bez výslovného svolení autora.

Souhlas OMG

Doslovné citace standardu jsou na základě laskavého a výslovného svolení Object Management Group (OMG).

UML Superstructure and Infrastructure and Object Constraint Language (OCL). Reprinted with permission. Object Management Group, Inc. © OMG. 2009.

Verbatim citations was used thanks to permission given by Object Management Group (OMG).

UML Standard: UML Superstructure and Infrastructure and Object Constraint Language (OCL). Reprinted with permission. Object Management Group, Inc. © OMG. 2009

Ostatní text
Ostatní text: © 2009-2012 Slávek Rydval (e-mail: slavek@rydval.cz, web: http://www.rydval.cz)

Líbila se vám právě přečtená kapitola?

Líbil se vám článek? Přinesl vám užitek? Pokud ano, můžete mi zaslat pár drobných, čímž jednak dáte najevo, že se vám tu opravdu líbilo, a jednak mi ukážete, že má práce není zbytečná. Informace o darovací platbě zde.