UPOZORNĚNÍ

Zkoušky OCUP Fundamental a OCUP Intermediate již není možné absolvovat. Nově jsou k dispozici OCUP 2 Foundation a OCUP 2 Intermediate. Texty uvedené na těchto neodpovídají plně novým zkouškám. Aktuální text najdete na nových stránkách.

Testy znalostí UML

Chcete si kdykoliv před, při nebo po čtení těchto stránek udělat test znalostí UML? Máte možnost absolvovat takový, který připravil autor těchto stránek. Vše podstatné najdete na http://www.kurzy-uml.cz.

Obdarování

Líbil se vám článek nebo celý web? Přinesl vám užitek? Pokud ano, můžete mi zaslat pár drobných, čímž jednak dáte najevo, že se vám tu opravdu líbilo, a jednak mi ukážete, že má práce není zbytečná.

Pro darovací platbu můžete použít několik způsobů.

Přes PayPal nebo platební kartou

Poznámka: Pro využití této platební metody nemusíte mít účet na PayPal, stačí mít aktivovanou platební kartu pro platby na Internetu. Informace o platební kartě jdou zabezpečeným kanálem na platební terminál, server OCUP.CZ se o nich nic nezdozví.


Pomocí mikroplateb PaySec
10 Kč 20 Kč 50 Kč Vámi zvolená částka

Převodem na účet
Do zprávy pro příjemce prosím napište, že jde o dar za stránky OCUP.CZ.

Předem děkuji za vaše ocenění těchto stránek.

Líbila se vám právě přečtená kapitola?

Líbil se vám článek? Přinesl vám užitek? Pokud ano, můžete mi zaslat pár drobných, čímž jednak dáte najevo, že se vám tu opravdu líbilo, a jednak mi ukážete, že má práce není zbytečná. Informace o darovací platbě zde.