UPOZORNĚNÍ

Zkoušky OCUP Fundamental a OCUP Intermediate již není možné absolvovat. Nově jsou k dispozici OCUP 2 Foundation a OCUP 2 Intermediate. Texty uvedené na těchto neodpovídají plně novým zkouškám. Aktuální text najdete na nových stránkách.

Testy znalostí UML

Chcete si kdykoliv před, při nebo po čtení těchto stránek udělat test znalostí UML? Máte možnost absolvovat takový, který připravil autor těchto stránek. Vše podstatné najdete na http://www.kurzy-uml.cz.

Elektronická podoba webu

Stránky OCUP.CZ existují ještě v jedné podobě a to v elektronické. Je to ideální pro případ, kdy někam cestujete a nechcete se otravovat s připojením k internetu.

Získat ji můžete dvěma způsoby: v případě, že se vám tyto stránky líbí a dáte to najevo částkou alespoň 300 Kč, pak v rámci potvrzení přijetí daru pošlu knihu zdarma (je nutné e-mailem specifikovat platbu, vaše jméno a příjmení).

Jestliže chce vystavit fakturu, pak mne prosím nejprve kontaktujte.

Upozornění: Soubor PDF obsahuje tzv. sociální DMR, což znamená, že na každé stránce je uvedeno jméno, příjmení a e-mail osoby, pro kterou byl dokument vydán. Tato osoba ji pak může používat pro své potřeby na libovolném zařízení, které umí s PDF soubory pracovat. Soubor může mít umístěn i na více takových zařízeních.

Líbila se vám právě přečtená kapitola?

Líbil se vám článek? Přinesl vám užitek? Pokud ano, můžete mi zaslat pár drobných, čímž jednak dáte najevo, že se vám tu opravdu líbilo, a jednak mi ukážete, že má práce není zbytečná. Informace o darovací platbě zde.