UPOZORNĚNÍ

Zkoušky OCUP Fundamental a OCUP Intermediate již není možné absolvovat. Nově jsou k dispozici OCUP 2 Foundation a OCUP 2 Intermediate. Texty uvedené na těchto neodpovídají plně novým zkouškám. Aktuální text najdete na nových stránkách.

Testy znalostí UML

Chcete si kdykoliv před, při nebo po čtení těchto stránek udělat test znalostí UML? Máte možnost absolvovat takový, který připravil autor těchto stránek. Vše podstatné najdete na http://www.kurzy-uml.cz.

Školení UML a příprava ke zkoušce OCUP

Chcete začít používat UML a nevíte, jak se v diagramech vyznat? Základy UML již umíte a rádi byste se připravili na certifikační zkoušku? Mohu vám pomoct.

Nabízím jednak školení UML (pro začátečníky i pokročilé) a/nebo přípravu k certifikační zkoušce, a to přímo u vás ve firmě.

Školení přizpůsobím na míru vaším požadavkům, možnostem a aktuálním znalostem.

Příklad: Pokud UML znáte a používáte, pak pro seznámení se standardem a jeho představení natolik, abyste byli s požadavky zkoušky dostatečně seznámeni, jsou rozumné tři dny.

Příklad: Nevíte o UML nic, chcete se o něm něco dozvědět a třeba začít používat. Na základní seznámení stačí půl dne, po podrobnější informace lze prodloužit až na dva dny.

Co považuji od vás: minimum je váš zájem, místnost, ve které bude školení probíhat, a bílá tabule (whiteboard), na kterou se dá kreslit. Pro větší komfort je vhodné mít projektor.

Chcete více informací: neváhejte mne kontaktovat.

Upozornění: někteří méně obeznámení lidé mají za to, že UML je spojeno s nějakou metodikou. Není to pravda. UML je pouze jazyk, který lze používat klidně v postupech definovaných vaší společností. Nepovažujte tedy prosím nabízené školení jako školení některé z metodik (např. RUP).

Líbila se vám právě přečtená kapitola?

Líbil se vám článek? Přinesl vám užitek? Pokud ano, můžete mi zaslat pár drobných, čímž jednak dáte najevo, že se vám tu opravdu líbilo, a jednak mi ukážete, že má práce není zbytečná. Informace o darovací platbě zde.